Özgür Mumcu'dan büyük tepki çeken twit haberi


Gazeteci yazar Özgür Mumcu, Başbakan Erdoğan'ın konuşması sırasında Fatiha'yı okumasını ve dua etmesini çok ilginç bir şekilde yorumladı. Mumcu'nun bu yorumu Twitter'da büyük tepki çekti.

A24BYX - Özgür Mumcu'dan büyük tepki çeken twit haberi

Özgür Mumcu'dan büyük tepki çeken twit


Özgür Mumcu, Başbakan Erdoğan'ı eleştirmek isterken haddini aşan ifadeler kullandı. Mumcu, Erdoğan'ın Köşk adaylığını açıkladığı konuşmayı Fatiha ile bitirmesine takıldı. Mumcu, Erdoğan için "Galiba Allah'ı seçmen zannediyor" ifadeleri kullandı.

DXznX1 - Özgür Mumcu'dan büyük tepki çeken twit haberi

Başbakan Erdoğan, konuşmasının sonunda Fatiha suresinin Türkçesini okumuş ve konuşmasını bitirmişti.Özgür Mumcu'nun twitlerine sosyal medyada tepki üzerine tepki geldi. Bunlardan bir tanesi de AK Parti Gaziantep vekili Şamil Tayyar'dı. Şamil Tayyar, Mumcu için, "Galiba kendini insan zannediyor" diye yazdı.İşte o tepkilerden bazıları:

AK PARTİ GENÇLİK ‏@Akpartigencliik 2 hrs

Ozgurdeki beyni file tak hortumuyla amuda kalkar @ozgurmumcu pic.twitter.com/21MoCsYyNkmeltemarikan ‏@arikan_meltem 3 hrs View translation

Özgür Mumcu gibilerin milletin inancına gösterdiği bu tavır kendisi adına utanç verici, bu zihniyetle saf tutanlar bir kez daha düşünsün
Kaptan ‏@EKapTaN_ 10 mins View translation

@ozgurmumcu kaybetme sendromu secim sonuclari belli olmadan kendini göstermeye baslamis ) acidim ya la 😂😂😂
#Ak#Ekip ‏@Aktiwit 20 mins

@ozgurmumcu Sana galibası bile fazla açık ve net sen adam değilsin insan hiç değilsin.

Kaynak : stargazete.com.tr

bunun gibilerinin olması haşere türünün tanımlanması açısından iyi oluyor.