John Travolta ve Robin Williams gibi iki harika oyuncuyu bir araya getiren film, arkadaşlık ve aile değerlerinin işlendiği bir komedi filmi.
Williams'ın canlandırdığı Dan ve Travolta'nın canlandırdığı Charlie birbiriyle iyi geçinen iş arkadaşlarıdır. İkiz çocuk sahibi (Zach ve Marley) ve boşanmış Dan'in tersine Charlie çapkın bir bekardır. Önemli bir iş anlaşması yapmak üzereyken ikizlerle ilgilenmek zorunda kalan Dan ve Charlie, hep beraber yaz kampına giderek sorumluluklarını hafifletmek isteyeceklerdir. Yaz kampınındaki görevli ise bu iki arkadaşı evli ve çocukları da evlat edindiklerini düşünürler.
John Travolta'nın rol aldığı Wild Hogs (Çılgın Motorcular) filminden tanıdığımız Walt Becker 'in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu David Diamond ve David Weissman tarafından yazılmış.
Sıcak bir komedi filmi olan Old Dogs'ta John Travolta'nın eşi Kelly Preston (Vicki) ve kızı Ella Bleu Travolta (Marley) da rol alıyor. Film, Travolta ile Williams'ı ilk kez biraraya getiren sinema filmi özelliği taşıyor.
Film Amerika'da Kasım 2009'da, Türkiye'de ise Ocak 2010'da vizyona girecek.

Filmle ilgili ayrıntılı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

HD Fragmanlarını izlemek için deburayı tıklayabilirsiniz.

old dogs 1 - Old Dogs (2010)

96301 preview old dogs 2 - Old Dogs (2010)