london boulevard - Londra Bulvarı


Vizyon Tarihi :
15 Nisan 2011

Süresi :
103 dak.

Yönetmen :
William Monahan

Tür :
Romantik, Suç

Senaryo :
William Monahan

Senaryo Kitap:
Ken Bruen

Yapımcı :
William Monahan, Graham King, Quentin Curtis

Görüntü Yön. :
Chris Menges

Müzik :
Sergio Pizzorno

Yapım :
2010 - ABD, İngiltere

Oyuncular :
Keira Knightley, Colin Farrell, Jamie Campbell Bower, Anna Friel, David Thewlis, Ray Winstone, Stephen Graham, Ben Chaplin, Eddie Marsan, Ophelia Lovibond, Laurence Richardson, Matt King, Oliver Wood, Alan Williams, Andre Hopley, Andrew Havill, Bob Mercer, Christina Roman, Damir Koluder, Daniel Ryan, David Dawson, Donald Sumpter, Duane Henry, Elly Fairman, Eric Richard, Gerald Home, Giles Terera, Gregory Foreman, Hainsley Lloyd Bennett, Jake Abraham, Jamie Blackley, Jonathan Cullen, Jonathan Coyne, Jonny Leigh Wright, Julian Bastida, Julian Littman, Kerry Shale, Lee Boardman, Michelle Asante, Nick Bartlett, Peter Nikkos, Sarah Niles, Simon Grover, Tim Plester, Zehra Sameena


london boulevard 1 - Londra Bulvarılondon boulevard 2 - Londra Bulvarı

london boulevard 3 - Londra Bulvarı


Filmin Özeti

Hapisten yeni çıkmış olan Mitchel acımasız bir adam olmakla beraber hayatını bir düzene sokmak istemekte, doğru kadınla tanışıp evlenmek gibi hayaller de kurmakta olan garip bir adamdır. Hapisten çıkar çıkmaz kendisine usûlsüz teklifler gelmeye başlar fakat o bu teklifleri reddeder.

Tüm bu tekliflerin yerine ünlü bir oyuncunun çanta taşıyıcısı olmaya karar verir. Derken hayatının kadınıyla da tanışır Mitchel ama “geçmişi onun peşini bırakmaz”. O da hayatını geri kazanmak için içindeki canavarı uyandırmakta hiçbir beis görmez.