poster - Final Destination 3 - Son Durak 3


Ölüm kandırılmaya gelmez

Son sınıf öğrencisi Wendy, bir lunaparkta düzenlenen mezuniyet gecesine arkadaşlarıyla birlikte katıldığında, bunun hayatının en mutlu gecelerinden biri olacağını düşünmektedir. Ancak tam hız trenine binerlerken bir anda tedirginleşir. Erkek arkadaşı Jason, sinirlerinin bozulmasının sadece kontrolu bir oyuncağa bırakmaktan kaynaklandığını söyleyerek onu sakinleştirmeye çalışır. Ancak Wendy, bölmesine oturup güvenlik zırhı kapandığında, hız treninin kendisi ve arkadaşları için bir ölüm kapanına dönüştüğü çok korkunç bir hayal görür.

Gözünde beliren bu hayalden etkilenerek trenden iner. Sınıf arkadaşı Kevin de, onu yalnız bırakmak istemeyerek birlikte iner. Ama Lewis, Kevin'le dalga geçmeye başlar, onu korkaklıkla suçlar. Aşağılamalar kavgaya dönüşürken itiş kakışa başka öğrenciler de katılır; sonuçta bir grup öğrenci onlarla birlikte trenden atılır.

01 - Final Destination 3 - Son Durak 302 - Final Destination 3 - Son Durak 3

İnen öğrenciler treni aşağıdan seyretmeye başlar. Az sonra Wendy'nin gördüğü hayal gerçeğe dönüşecek; tren kontrolden çıkarken tüm yolcuları korkunç bir şekilde ölecektir. Ancak bu sadece başlangıçtır. Felaketten kurtulanlar, kısa sürede kaderden kaçamayacaklarını öğreneceklerdir. O kazada ölmeleri gerekmektedir ve ölüm kandırılmaya gelmez.


03 - Final Destination 3 - Son Durak 304 - Final Destination 3 - Son Durak 3


Final Destination 3

Vizyona Giriş Tarihi
28.04.2006

Türü
Dram


Ülke
ABD


Süresi ve Yapım Yılı
93 dakika - 2006


Yönetmeni
James Wong


Oyuncular
Mary Elizabeth Winstead
Ryan Merriman
Alexz Johnson
Kris Lemche


Senaryo
Glen Morgan


Müzik
Shirley Walker


Görüntü Yönetmeni
Rob McLachlan