Windows Internet Explorer 8 sürprizlerle dolu.

20090207022943explorer8oi4 - Dünyayı yeniden keşfedeceksiniz


Windows İnternet Explorer 8’in pazara çıkmadan önceki son sürümü RC1, web gezginlerinin yaşamını kolaylaştıracak sayısız yeni teknolojiyle hayatımıza girdi. Internet Explorer 8 RC1, İnternet’i yaşam tarzı haline getiren kullanıcılara çok zengin araçlar sunuyor.

6 Şubat 2009, İstanbul - Microsoft Explorer’ın yeni sürümü İnternet Explorer 8 internet deneyiminde yeni bir çığır açıyor. Kullanıcılar tarafından uzun bir süredir test edilen web tarayıcısı Internet Explorer 8’in dağıtım öncesi sürümü (RC1) Microsoft web sitesi üzerinden yayınlanmaya başladı.

Windows Internet Explorer 8 RC1, alışılan arayüzü, web’de gezinmeyi daha da zevkli kılan işlevleri, artırılmış güvenliği ve arama özellikleriyle öne çıkarken, kullanıcılara İnternet’te konforlu ve hızlı bir sürüş olanağı sağlıyor. Gelişmekte olan İnternet standartlarına (CSS 2.1, AJAX, vBulletin.) kapsamlı bir destek veren tarayıcı, arka planda en son web teknolojilerini bir arada sunarak uygulama geliştirenlerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

Microsoft’un Windows Live ürünleriyle zenginleştirdiği internet yaşam tarzına geniş bir pencere açan Internet Explorer 8 RC1, sunduğu teknoloji ve gelişmiş araçlarla kullanıcıların dünyayı farklı bir bakış açısıyla yeniden keşfetmesini sağlayacak.