Dilerseniz sabit disklerinizi tamamen görünmez yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama da kullanmanız gerekmez.


20090615171622 - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)BAŞLAT ÇALIŞTIR REGEDİT'i açın.

HKEY_CURRENT_USER/ Software/Microsoft/Windows/Curre ntVersion/ Policies/Explorer.Explorer anahtarına sağ tıklayıp ekle ikili değer diyoruz.isim olarak NoDrivesvirgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar) değer olarak ta 04virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00 veriyoruz.Bilgisayarıma girdiğinizde C srücüsü olmayacak.
HKEY_CURRENT_USER/Software/ Microsoft/Windows/ Curre ntVersion/Policies/ Explorer.Explorer anahtarına sağ tıklayıp ekle ikili değer diyoruz..isim olarak NoDrivesvirgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar) değer olarak ta 08virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00virgs - Sabit diskleri görünmez yapın (Cafelerde Çok İşe Yarar)00 veriyoruz.Bilgisayarıma girdiğinizde D srücüsü olmayacak