EASEUS Partition Master kapsamlı bir sabit disk biçimlendirme ve optimizasyon yazılımıdır. Professional Edition ile basit özelliklerin yanı sıra bütün güçlü ve gelişmiş işlevlerden faydalanabilirsiniz.Özellikle Windows XP/Vista/Windows 7 x32 ve x64 kullanan profesyonellerin ihtiyacı olan, disk kullanımını optimize etme ve alanı daha iyi idare etme ihtiyacını karşılar. Home edition'dan daha gelişmiş olan bu sürüm ile sistem açılış sorunlarına karşı boot edilebilir CD ya da DVD oluşturma imkanı sunar.

EASEUS Partition Master kapsamlı bir sabit disk biçimlendirme ve optimizasyon yazılımıdır. Professional Edition ile basit özelliklerin yanı sıra bütün güçlü ve gelişmiş işlevlerden faydalanabilirsiniz.Özellikle Windows XP/Vista/Windows 7 x32 ve x64 kullanan profesyonellerin ihtiyacı olan, disk kullanımını optimize etme ve alanı daha iyi idare etme ihtiyacını karşılar. Home edition'dan daha gelişmiş olan bu sürüm ile sistem açılış sorunlarına karşı boot edilebilir CD ya da DVD oluşturma imkanı sunar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özellikler:Bilgisayar performansını arttırmak için sistem partisyonunu genişletme.
Sabit diskteki bütün bilgileri yedekleme ve Windows'u yeniden kurmaya gerek kalmadan aktarma aracı.
Basit partisyon araçlarıyla daha iyi sabit disk yönetimi.
Gelişmiş disk biçimlendirme özellikleriyle bilgisayarın istikrarını arttırma imkanı.
Sabit disk haritası üzerinde direkt çalışma ve sürükle bırak ile kolay idare imanı, değişiklikleri önizlemede görebilmek.

DOWNLOAD: http://www.partition-tool.com/download.htm

Program gerçekten süper...

Ubuntu , Pardus vs diğer işletim sistemlerinde kurduğunuz diskleri windows bildiğiniz gibi göremiyor (:

bu programla bu bölümleri silebilir, Yerel disk D ile birleştirebiliriz ... system disk'in boyutunu ufaltabilir yada büyütebiliriz ... her işe yarayacak bir program ...