700. msj şerefine
Bir cogumuz filmlerden ekran goruntusu alabilmek için genelde ekran goruntusu alabilen video oynatıcısı yukleriz bsplayer gibi.. Fakat Windows Media Player'da bu özelliğin oldugunu bir çok kişi bilmemekte.

Peki nasıl alacaksınız cok basit klavyeden ctrl tusuna basılı tutarak ı tuşuna tıkladıgınız (Ctrl + ı ). Yakalanan Görüntüyü Kaydet kayıt penceresi gelecek ve o anki yakalamıs oldugunuz videodaki resmi kaydedebilirisiniz..

12486702nd2 - Print Screen ve bilinmeyen noktaları

Bir ipucu da masaüstü ekran görüntüsü hakkında vereyim klavyedeki print screen tusu bildiğiniz gibi windows'ta anlık ekran goruntusu almaya yarar. başlat çalıştır > mspaint yazarak o an alınan ekran goruntusunu PaintDüzen menusunden yapıstır diyerek resim olarak yapıstırırız.. ama Tam ekran olarak yapıstırır.. bir pencereyi yada programın ekran goruntusunu cekmek istediğimizde tam ekran yerine sadece pencere yada programın goruntusunu almak isterseniz Alt tusuna basılı tutarak secili program yada pencereyi Print screen tusuna bastıgınızda sadece programı yada secmis oldugunuz windows penceresinin goruntusunu hafızaya alır. >

DÜZ Google Page RankingİNT SCREEN ALT TUSUNA BASARAK Google Page RankingİNT SCREEN

zartua5 - Print Screen ve bilinmeyen noktalarıaltsh6 - Print Screen ve bilinmeyen noktaları