VMWare, aynı anda birden fazla isletim sistemi çalıstırmaya yarayan bir yazılım. O, artık Vista'yı da destekliyor. Mesela Vista'da Pardus çalıstırmaya fantezisine ne dersiniz?

VMWare, biraz güçlü bir bilgisayar istiyor. Aynı anda birden fazla isletim sistemini kullanmak, pek de kolay olmasa gerek. Hem web tasarımcılar hem de programcılar için ya da kullanacakları yazılımlarda platform sıkıntısı çekenlere veya bizim gibi gecenin bir vakti yeni yazılımların özelliklerini arastıran bilgisayar kurtları için oldukça faydalı bir yazılım. su sıralar, Microsoft'un aynı isi yapmaya çalısan ücretsiz yazılımı Virtual PC ile kapısıyor.

spacer - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstationvirtualdebuggerlargexj3 - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstationspacer - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstationwindows311largekv1 - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstationspacer - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstationsnapshotslargefk7 - Vista'da Sanal Bilgisayar WMware Workstation
Yenilikler neler?

VMware'in en yeni sürümü olan VMware 6.0'da Windows Vista destegi ile beraber, çift monitör kullanabilme ve USB2.0 destegi de geliyor.

Yazılımı indirmek için asagıda ki linke tıkladıktan sonra kayıt olmak gerekiyor. kayıt isleminden hemen sonra 30 gün boyunca programı deneyebiliyorsunuz.


http://www.vmware.com/vmwarestore/ne...eval_login.jsp


Not: Alıntıdır..