Victoria Beckham, eşi, futbolcu David Beckham'ın, Armani'nin iç giyim koleksiyonu için verdiği o çok meşhur poza özendi! Üstelik bu pozları çekenlerden biri, bir Türk fotoğrafçı!

Spice Girls'ün eski 'Posh'u Victoria Beckham, ünlü iç giyim markası Armani için verdiği pozla eşi futbolcu David Beckham'ın Armani marka 'slip'le verdiği o meşhur pozunu gölgede bıraktı.

Victoria Beckham'ın bir sinema karesini andıran bu siyah-beyaz fotoğrafı, aslında Armani'nin iç giyim çekiminden... Bayan Beckham, İtalyan markasının ilkbahar/yaz koleksiyonu için işte böyle objektif karşısına geçti.
Ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilen bu fotoğraflar, markanın tanıtım kampanyası dahilinde New York, Los Angeles, Londra, Milano, Roma, Paris ve Tokyo'da kullanılacak.

Bayan Beckhma'a üç yıl sürecek bu kampanyada yer alması için tam 12 milyon avro ödendi. Giorgio Armani, Bayan Beckham'ın bu kampanyada nedne kullandıklarını şu cümlelerle açıkladı: 'Victoria'yı seçtim çünkü o, stil sahibi ve ilgi çekici bir kadın!'

Bu fotoğpraflarda mükemmel görünen Victoria'nın, 2005 yılında üçüncü oğlu Cruz'u doğurduktan sonra 'çıplak halim korkunç' dediğini ve 'karnının elastikiyetinin kaybolduğunu' söylediğini hatırlıyoruz.
Daily Mail'in konuştuğu Chris Bickmore isimli bir fotoğraf grafik uzmanı ise; bu durumu bertaraf etmek için ise siyah-beyaz fotoğrafın avantajları ile teknolojinin nimetlerinden faydalanıldığını söylüyor.

3 d b - Beckham'dan Sonra Victori'da Soyundu

2 d b - Beckham'dan Sonra Victori'da Soyundu

1 d b - Beckham'dan Sonra Victori'da Soyundu