Türk pop müziğinin romantik ve çalışkan vokallerinden Soner Arıca 2008 yazını iki şarkılık bir single ile geçirme kararı aldı. Kendisinin de rol aldığı “Çılgın Yenge” adlı tiyatro oyunu için bestelediği “SALLAN” adlı şarkısı ile 2008 yazına merhaba diyen Soner Arıca single albümünde daha önce sevgililer günü için hazırladığı “Seni Seviyorum” adlı şarkısının versiyonlarına da yer verdi.

“Sallan” ticari bir melodi , ne kadar Soner Arıca ile bağdaşabilir o tartışılabilir ama “Seni Seviyorum” özellikle düzenlemeleri dört dörtlük olmuş diyebilirim.

“Bir sağa bir sola sallan” diyen “Sallan”ın dance versiyonu biraz daha iyi olmuş , Soner bu tarz şeyleri çok yapıyor daha önce de “Allah Korusun seni” ve “Haydi şimdi gel” ile ticari hamleler yapmıştı , bana sorarsanız bu onun tarzı değil, tabii ki bu tarz şarkıları seslendirsin ama bunları ön plana getirmesi onun kalitesini bozuyor.

Gelelim”Seni Seviyorum” a dört dörtlük bir şarkı ve dört dörtlük bir melodi.Özellikle normal versiyonunu dinlerken sanki hafif alaturka , hafif bir taverna şarkısı dinliyormuşuz gibi oluyoruz, dance versiyonu ise şarkıya ayrı bir tad katmış, bu iki versiyonda olmuş. Şarkıda bir şeytan tüyü var diyebiliriz , akılda kalan bir melodi ve her şeyden önemlisi duygulandıran bir melodi. Soner ‘de şarkıyı çok içten yorumlamış.

Altı versiyonun yer aldığı single albümde “Sallan”ın üç , “Seni Seviyorum”un biri enstrümantal üç versiyonu yer alıyor.


Albümde Yer Alan Şarkılar :

1. Sallan (Ethnic Versiyon)
Söz & Müzik: Soner Arıca

2. Seni Seviyorum
Söz & Müzik: Soner Arıca

3. Sallan (Dance Versiyon)
Söz & Müzik: Soner Arıca

4. Seni Seviyorum ( Dance Versiyon)
Söz & Müzik: Soner Arıca

5. Sallan
Söz & Müzik: Soner Arıca

6. Seni Seviyorum (Instrumental)
Söz & Müzik: Soner Arıca