26085004ge9 - Bu albüme bayılacaksınız!


Garou, ödüllü Fransızca albümlerinin ardından ilk İngilizce albümü “Piece Of My Soul” ile karşımızda.

10 yıl önce başladığı müzik kariyerinde muhteşem performanslara imza atan, albümleri milyonlar satan, harika vokalleri ve göz kamaştırıcı şovlarıyla büyük hayran kitlesine sahip Garou, ödüllü Fransızca albümlerinin ardından ilk İngilizce albümü “Piece Of My Soul” ile karşımızda.

Garou müzikal kişiliğinin birçok farklı yönünü birleştirdiği bu albümde, dünyanın çeşitli köşelerinden farklı parçalar yer alıyor. Daha önce Celine Dion, Madonna, Jennifer Lopez gibi ünlülerin prodüktörlüğünü yapmış olan İsveçli Peer Astrom imzalı ‘Burning’ albümde öne çıkan parçalardan.

‘Coming Home’ şarkısını ise; Kanadalı Aldo Nova ve yine Peer Astrom; Garou’yu Olympia konserinde izledikten sonra yazmışlar.

Backstreet Boys, N’Sync, Britney Spears gibi birçok ünlüde emeği olan Kristian Lundin, albüme ‘Back For More’ adlı parçasını verdi. Ayrıca Fransızca albümlerinde de Garou ile birlikte çalışan Aldı Nova, albüme de adını veren şarkının sahibi; ‘Take A Piece Of My Soul’. Albüme dâhil edilen ilk şarkı olan ‘Heaven’s Table’ zaten Garou tarafından 5 yıldır konserlerde söylenen bir parça olma özelliğini taşıyor.