Yıldız Kaplan, üç yıl aradan sonra "Motive" isimli bomba gibi bir albüm ile dönüş yapıyor.

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Yıldız Kaplan, üç yıllık suskunluğunu 'Motive' isimli yepyeni bir albüm ile bozacak. Üç yıl önce 'Sayende' isimli bir albüm çıkartan ve müzik piyasasındaki tüm ödülleri toplayan Yıldız Kaplan, 'Motive' ile de çok iddialı.

Yıldız Kaplan prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı, Şehrazat, Nazan Öncel, Müfide İnseler, Metin Özülkü, Bülent Yetiş, Sude Bilge Demir gibi ünlü isimlerin şarkılarını seslendirdiği albümünün düzenlemeleri de Volga Tamöz, Emre Irmak ile Metin Özülkü'ye ait. Albüm öncesi doğum sancısı çekmeye başlayan Yıldız Kaplan, önümüzdeki ay bu acıyı bir kez daha çekecek. Çünkü bu ay dünyaya gelecek "Motive"den sonra bir de nur topu gibi bir erkek dünyaya getirecek. Hamileliğin ilk aylarında "Motive" şarkısına Deniz Akel yönetmenliğinde klip çeken Yıldız Kaplan, "Çok güzel heyecanlar yaşıyorum. Çok heyecanlıyım. İki bebek dünyaya getiriyorum. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum." dedi.

Şarkılarının motive yüklü olduğunu söyleyen Yıldız Kaplan, "Güzel ve pozitif yüklü şarkılar söyledim. İnsanların en ihtiyacı olan bir dönemde güzel ve eğlenceli şarkılar söylemeye özen gösterdim. Bir de tabii ki dünyaya getirmeye hazırlandığım bebeğim, ben stüdyoda şarkıları söylerken bana güzel mesajlar gönderdi. Onun güzel ve motive eden tekmeleri ile bu şarkıları yorumladım. O yüzden herkes bu şarkıları dinlerken motive olacak" diyerek iddiasını ortaya koydu.