6NQOL - Enbe Orkestrası - Senden Kıymetli Mi 2011 Yeni Albümü

Enbe Orkestrası çok yakında kendi solistlerinin seslendirdiği dört şarkılık ‘Senden Kıymetli mi’ adlı maxi single ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Daha önce iki albüm yapan ve son çalışması ‘Kalbim’ ile Altın Plak alan Enbe, müzikseverlerin arşivlerine sürprizli girmeyi planlıyor. Müzikseverler, birbirinden güzel dört şarkının yer aldığı maxi single’ın yanı sıra ilk iki albüme de aynı kutu içinde, tek CD fiyatına sahip olabilecekler…

Dinleyen herkesin içini kıpır kıpır yapan, bir Rus bestesine Nazan Öncel’in muhteşem sözleriyle hayat bulan ‘Senden Kıymetli mi?’ Enbe’nin çıkış parçası olacak. Burak Ertaş yönetmenliğinde şarkının klibini de hazırlayan orkestranın single çalışmasında, geçen albümlerden düetleriyle tanıdığımız Elvan Günaydın ve yine orkestra solistlerinden İpek Gür de yorumcu olarak yer alıyor. Gülşah Tütüncü’nün ‘Hiç Gitmesin’, sözleri Ferhat Polat’a, bestesi Mesut Özşahin’e ait olan ‘Gidiyorum Aşkım’ ve son olarak sözleri Ülkü Aker, bestesi Danny Daniel ve Dona Hightower imzalı ‘Evet mi Hayır mı’ ve çıkış şarkısı ‘Senden Kıymetli mi’ müzikseverlerin yeni hit şarkıları olacak.