i5966312 onur kiris jpg - Onur Kırış 2012 Albümü Leyla


Pop müziğin genç isimlerinden Onur Kırış,” 5 Yıldızlı” isimli ilk solo albümünün ardından, ilk dinleyişte dillere dolanacak bir Yıldız Tilbe şarkısıyla geliyor.

Çok sevdiği Yıldız Tilbe’yi izlemeye giden Onur’u, seyirciler arasından görüp, sahneye davet eden Yıldız Tilbe, Onur’un sahnedeki enerjisinden etkilenerek, o gece, seyircilerin önünde Onur için bir şarkı hazırlayacağının sözünü verdi. Kısa bir süre sonra da Onur’u arayıp, “şarkın hazır” diyerek, ”Leyla”yı Onur’a hediye etti. Yıldız Tilbe’nin asıl sürprizi ise stüdyo kaydında da Onur’u yalnız bırakmayarak, sesiyle” Leyla”ya renk katması oldu.

Beste ve düzenlenmesini Temel Zümrüt’ün yaptığı “Leyla” şarkısı yine Temel Zümrüt prodüktörlüğünde Jingle Box Müzik Yapım etiketiyle ağustos ayında müzik marketlerde olacak. Fotoğraflarını Çiler Erbil’in çektiği bu çalışmada, ayrıca Kaan Gökman ve Koray Aykılıç’ın da remixleri yer alıyor.

Leyla’nın klibi Ulaş Elgin yönetmenliğinde Şile’de çekildi. Klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu, editörlüğünü Ayhan Çetiner üstlendi. Doğayla iç içe çekilen ve özel renklendirmelerin kullanıldığı klipte Onur’a, Miss Litvanya birinci güzeli Leila eşlik etti.

Albümdeki Eserler

Leyla feat. Yıldız Tilbe
Söz: Yıldız Tilbe Müzik & Düzenleme: Temel Zümrüt
Leyla (Kaan Gökman Remix)
Leyla (Koray Aykılıç Remix)