i5966313 ege cubukcu png - Ege Çubukçu 2012 Albümü Parti İstanbul


Müziğini Emrah Karaduman’nın hazırladığı şarkının sözleri Ege Çubukçu’ya ait. Parti İstanbul’un remixleri ise, iki özel isim Bedük ve Hüseyin Karadayı tarafından hazırlandı. Ayrıca bu şarkı yakında çıkacak olan yeni Ege Çubukçu albümünün ilk single ı olma özelliğini de taşıyor.
Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul’un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu ile de bu yaz en çok konuşulacak isimlerin başında geliyor.

Video çekimleri Harun Işık yönetmenliğinde, The Edition Hotel’de gerçekleştirildi. 11 gün süren çekimlerde Ege, İstanbul’un birbirinden prestijli eğlence mekanlarını ve organizasyonlarını, sevdiği dostlarıyla ziyaret etti. Bulutsuzluk Özlemi, maNga grubundan Efe Yılmaz, Ferman Akgül, rap sanatçıları Ramiz, Pit10, Dj/Prodüktörler Hüseyin Karadayı, DJ Tarkan, son dönemin başarılı isimleri Eflatun, Multitap, Fresh B ve dünyaca ünlü dans grubu Flying Steps, bu özel video klibinde Ege’yle kamera karşısına geçen isimler oldu.

Albüm Listesi

1. Parti İstanbul
2. Parti İstanbul feat. Hüseyin Karadayı
3. Parti İstanbul feat. Bedük